درباره‌ی ما

ما که هستیم؟

ما چند مهندس فناوری اطلاعات هستیم که استارتاپ T-shaped را با هدف کمک به دیجیتالی شدن کسب و کارها راه‌اندازی کرده‌ایم. اعضای تیم ما تجربه‌ی خوبی در زمینه‌ی پیاده‌سازی راهکارهای فناوری اطلاعات، دیجیتال مارکتینگ و ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه در جهت درآمدزایی کسب و کارها با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعلات هستند.

هدف ما چیست؟

احتمالا تا به حال کسب و کارهای کوچکی را دیده‌اید که با ایده‌هایی خلاقانه و ارائه‌ی محصول و خدمات خود به فروشی فوق العاده دست یافته‌اند. حقیقت آن است که در اکثر مواقع پیاده‌سازی این ایده‌ها هزینه‌ی چندانی ندارد و کافیست فقط نگاهی کارآفرینانه داشته‌باشید. هدف ما در T-shaped انتقال این نگرش است.

T-shaped یعنی چه؟

T-shaped یعنی به شکل T. اگر در یک زمینه‌ی خاص تخصص داشته باشید و در آن عمیق شده‌باشید، خط عمودی حرف T، نشان دهنده‌ی تخصص شما و خط افقی آن بیانگر مهارت‌های کارآفرینانه ی شما مانند فروش، خلاقیت، استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات است. ممکن است در این زمینه‌ها دانش شما در حد اطلاعات عمومی یا کمی بیشتر باشد، اما همین سطح از این علوم نیز به شما کمک خواهد کرد تا کسب و کار خود را به رشد قابل توجهی برسانید.

© تمامی حقوق این وبسایت نزد مجموعه ی T-shaped محفوظ بوده و با کپی کنندگان این اثر بنا به قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (ماده 1 ،12 و 25) برخورد خواهد شد.