یادت نره تو سرچ‌های گوگل دیده بشی

چگونه می‌توان در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه یک سایت راه‌اندازی کرد به طوری که در نتایج جستجوهای اولیه گوگل به SEO قدرتمند نمایش داده شود؟

همین الان سایت خودت رو با کمترین هزینه و بهترین سئو راه اندازی کن با استفاده از جستجوهای گوگل تو چشم بیا

تبلیغ کافه و رستوران با کمترین هزینه در بهترین جا

رستوران‌ها و کافه‌ها همواره مکان‌هایی بوده‌اند که مشتریان زیادی در این مراکز رفت و آمد داشته‌اند. اما برخی از این مکان‌ها همواره با استقبال بیشتری روبه رو بوده‌اند. عوامل مختلفی در استقبال مشتریان از این مراکز تاثیر می‌گذارد. یکی از عوامل مهمی که در بازدید از یک رستوران یا کافه  تاثیر می‌گذارد، مکان آن است. اما مشکل اینجاست که برای آن که کافه یا رستوران خود را در مکانی پرتردد بنا نمایید، باید هزینه‌ی زیادی را برای اجاره پرداخت نمایید. اما شما می‌توانید با کمی خلاقیت مشتریان زیادی را به کافه یا رستوران خود هدایت نمایید، حتی اگر رستورانتان در جایی باشد که خیلی پرتردد نباشد.                                                                                                      پیش از آن که ایده‌ی خود را با شما در میان بگذاریم ، عبارات زیر را در گوگل جستجو نمایید:

1-کافه‌ی دنج

2-کافه‌برای تولد

3-کافه‌ی خوب

و…..

نتایج جستجو به شما تعدادی سایت معرفی خواهد کرد که در آن‌ها تعداد زیادی از کافه‌ها در یک صفحه کنار هم دیگر معرفی شده‌اند. شاید از این طریق بتوانید تعداد کمی به مشتریان خود اضافه کنید، اما مشکل این است که اگر به تنهایی به معرفی کافه‌ی خود در این سایت‌ها بپردازید، همواره تعدادی از جستجوکنندگان ممکن است که کافه‌های دیگر را که در همان سایت معرفی شده است انتخاب کنند.

حال عبارت دیگری را جستجو نمایید:

بهترین کافه رستوران اصفهان

در نتایج اولیه‌ی گوگل علاوه بر آدرس سایت‎‌هایی که تعدادی کافه رستوران را کنارهم در اصفهان معرفی می‌کنند، آدرس این سایت که به تنهایی متعلق به یک کافه است نیز به چشم می‌خورد.

این صفحه دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. یک صفحه‌ی وب ساده که بتوانید تصاویر فضا و غذاهای خود را در آن قرار دهید و در نتایج اولیه‌ی گوگل نمایش داده‌شود.

بار دیگر مزایای داشتن چنین صفحه‌ای را درنظر بگیرید:1-زمانی که این صفحه باز شود در کنار تصاویر کافه‌ یا رستوران شما تصاویر رستوران‌های دیگر نمایش داده نمی‌شود.2-دراین صفحه چون می‌توانید تعدادی نامحدود تصویر از غذاها و فضای رستوران خود آپلود کنید  برخلاف صفحات دیگر که چندکافه یا رستوران را باهم معرفی می‌کنند شما فرصت کافی برای معرفی رستوران یا کافه‌ی خود خواهید داشت و محدودیتی برای آپلود تنها یک عکس یا چند عکس نخواهید داشت.3-داشتن چنین صفحه‌ای که در نتایج اولیه‌ی گوگل نمایش داده شود به شما کمک خواهد کرد که تبدیل به یک برند شوید. در واقع اگر صفحه‌ی  وب شما در نتایج اولیه نمایش داده نشود، داشتن یک وبسایت برایتان کاربردی نخواهد داشت،چون در همان جستجوی اولیه، تعداد زیادی کافه و رستوران به مخاطبان معرفی خواهد شد، اما اگر صفحه از پیش طراحی شده‌ی ما(می‌توانید نمونه‌ی‌ آن را از این لینک  مجددا ببینید) را از ما تهیه نمایید چون قدرت SEO خود را از پلتفرم مرجع می‌گیرد نیازی برای هزینه در ازای SEO نخواهید داشت.4-حسن دیگر این صفحه‌ی وب آن است که، طراحی ساده‌ ‌ای دارد و کاربران را به سادگی با رستوران یا کافه‌ی شما آشنا خواهد کرد. در واقع شما اگر به سایت معروف ترین رستوران های جهان هم مراجعه کنید، یک صفحه‌ی خیلی ساده خواهید دید. چون مخاطبان این سایت‌ها به دنبال فضا و غذای خوب هستند و به خوبی می‌‌دانند از لحظه‌ی ورود بازدیدکننده‌ها به سایت فرصت کمی دارند که چیزی را که می‌خواهند به آن‌‌ها بدهند.در پنل مدیریتی این صفحه به شما امکان آپلود تصاویر، ویدیوها، و متن‌های دلخواه شما داده‌خواهد شد. می‌توانید بی‌نهایت تصویر و تا 1 گیگابایت ویدیو بارگذاری نمایید. اما چیزی که این صفحه‌ساز را استثنایی می‌کند، قدرت SEO آن است. اگر صفحه‌ی وب خود را درست تکمیل نمایید، صفحه‌ی شما هم مانند صفحه‌ی وب کافه رستوران لورانت در نتایج اولیه گوگل نمایش داده‌خواهد شد.برای خرید این صفحه‌ساز تنها باید 450هزار تومان بپردازید. در صورتی که برای طراحی چنینی وبسایتی و کار برروی SEO آن باید چندین میلیون پرداخت نمایید.ما در گروه مهندسی T-shaped چند مهندس IT هستیم که متناسب با کسب و کار شما ایده‌ها وراهکارهایی ارائه می‌دهیم که با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات بتوانید کسب وکار خود را دیجیتالی کنید، تبدیل به یک برند(Brand) شوید و همچنین در مدت کوتاهی در نتیجه‌ی این ایده ها درآمدتان به صورت چشم‌گیری افزایش نماید و حتی جریان‌های درآمدی جدیدی علاوه بر جریان درآمدی قبلیتان برایتان ایجاد شود. برای شنیدن ایده‌های بیشتر ما می‌توانید جهت گرفتن وقت مشاوره‌ اقدام نمایید.خرید صفحه‌ساز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *